TREND TOP 2020

Odovzdávanie výročných cien týždenníka TREND za mimoriadne podnikateľské výsledky

Info o podujatí


Týždenník TREND po dvadsiatydruhý krát vyhlási TREND TOP – výročné ceny za mimoriadne podnikateľské úspechy v kategóriách Firma rokaBanka roka, Poisťovňa roka, Manažér roka, Investor roka a v kategórií Daňovník roka. Táto slávnosť slovenského biznisu sa uskutoční 3. novembra 2020 v budove Moyzesovej siene FiF UK o 19.30 h. Slávnostným ceremoniálom odovzdávania ocenení bude

Výročné ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky Firma roka, Banka roka a Poisťovňa roka

  • O ocenených rozhodujú dosiahnuté výsledky hospodárenia a hodnotiaci model, ktorý ich porovnáva. O víťazoch nerozhoduje ani anketa ani komisia.
  • TREND oceňuje najúspešnejšie spoločnosti, nie najlepšie. Oceňuje spoločnosti, ktoré posilnili svoje postavenie na trhu a zároveň zvýšili (alebo udržali vysokú) prevádzkovú výkonnosť či ziskovosť. Neposudzuje, ktorá firma/banka/poisťovňa poskytuje klientom najlepšie služby.
  • Hoci sa ceny spájajú s aktuálnym rokom, aktuálne výsledky vôbec nezohľadňujú (ešte nie sú známe). Rozhodujúce sú výsledky za predchádzajúci rok (pri niektorých ukazovateľoch 3 roky).
  • Ak v minulosti boli hodnotené iba firmy z rebríčka TOP 200 nefinančných spoločností, od roku 2008 otvoril TREND hodnotenie Firma roka aj stredne veľkým firmám – s tržbami aspoň 16,5 mil. EUR. Tradičnými kvalifikačnými podmienkami boli najmenej tri celé roky činnosti, zverejnenie údajov o hospodárení a dosiahnutie zisku v ostatných troch rokoch.

Výročná cena pre mimoriadnu manažérsku osobnosť

  • Ocenenie Manažér roka – Výročnú cenu TRENDU pre mimoriadnu manažérsku osobnosť- Manažérmi roka sa v minulých rokoch stali Václav Mika, Šimon Šicko, Richard Rybníček, Andrej Kiska, Regina Ovesny-Straka, Igor Vida, Michal Hrabovec, Jozef Ondáš, Ivan Golian, Ľuboš Lopatka, Ondrej Smolár, Marián Šefčovič, Richard Marko, Michal Meško a Lucia Pašková.
  • O Manažérovi roka svojím hlasovaním aj tento rok rozhododujú osobnosti z TREND Barometra (váha 50 %) a čitatelia TRENDU (váha 50 %).

Výročná cena pre Investora roka

  • Päticu nominovaných zostavuje redakcia, o držiteľovi titulu rozhodujú hlasovaním takisto aj osobnosti hospodárskeho života z TREND Barometra a čitatelia TRENDU a TREND.sk a partner kategórie PwC Slovensko.

Spoločenskému večeru predchádza konferencia TOP manažment, ktorá ponúka priestor vrcholovým manažérom na diskusiu o najlepších manažérskych skúsenostiach.

Kontakt obchodná časť: lenka.barcajova@newsandmedia.sk

Bližšie info:

Viera Kubalíková
viera.kubalikova@newsandmedia.sk +421 902 939 126

Partneri


ORGANIZAČNÝ GARANT

USPORIADATEĽ

PARTNER KATEGÓRIE INVESTOR & MANAŽÉR ROKA

PARTNER KATEGÓRIE POISŤOVŇA ROKA

Sociálne siete


Výstupy z konferencie


Zadali ste nesprávne heslo alebo meno. Prosím skúste to znovu.