TREND TOP 2019

Odovzdávanie výročných cien týždenníka TREND za mimoriadne podnikateľské výsledky.

Info o podujatí


Týždenník TREND po dvadsiatyprvý krát vyhlási TREND TOP – výročné ceny za mimoriadne podnikateľské úspechy v kategóriách Firma rokaBanka roka, Poisťovňa roka, Manažér roka, Investor roka a v kategórií Daňovník roka (TAXPARENCY®). Táto slávnosť slovenského biznisu sa uskutoční 5. novembra 2019 v budove Slovenskej filharmónie o 19.30 h. Slávnostným ceremoniálom odovzdávania ocenení bude

Výročné ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky Firma roka, Banka roka a Poisťovňa roka

 • O ocenených rozhodujú dosiahnuté výsledky hospodárenia a hodnotiaci model, ktorý ich porovnáva. O víťazoch nerozhoduje ani anketa ani komisia.
 • TREND oceňuje najúspešnejšie spoločnosti, nie najlepšie. Oceňuje spoločnosti, ktoré posilnili svoje postavenie na trhu a zároveň zvýšili (alebo udržali vysokú) prevádzkovú výkonnosť či ziskovosť. Neposudzuje, ktorá firma/banka/poisťovňa poskytuje klientom najlepšie služby.
 • Hoci sa ceny spájajú s aktuálnym rokom, aktuálne výsledky vôbec nezohľadňujú (ešte nie sú známe). Rozhodujúce sú výsledky za predchádzajúci rok (pri niektorých ukazovateľoch 3 roky).
 • Ak v minulosti boli hodnotené iba firmy z rebríčka TOP 200 nefinančných spoločností, od roku 2008 otvoril TREND hodnotenie Firma roka aj stredne veľkým firmám – s tržbami aspoň 16,5 mil. EUR. Tradičnými kvalifikačnými podmienkami boli najmenej tri celé roky činnosti, zverejnenie údajov o hospodárení a dosiahnutie zisku v ostatných troch rokoch.

Výročná cena pre mimoriadnu manažérsku osobnosť

 • Ocenenie Manažér roka – Výročnú cenu TRENDU pre mimoriadnu manažérsku osobnosť- Manažérmi roka sa v minulých rokoch stali Václav Mika, Šimon Šicko, Richard Rybníček, Andrej Kiska, Regina Ovesny-Straka, Igor Vida, Michal Hrabovec, Jozef Ondáš, Ivan Golian, Ľuboš Lopatka, Ondrej Smolár, Marián Šefčovič, Richard Marko a Michal Meško.
 • O Manažérovi roka svojím hlasovaním aj tento rok rozhodovali osobnosti z TREND Barometra (váha 50 %) a čitatelia TRENDU (váha 50 %).

Výročná cena pre Investora roka

 • Investor roka je ocenenie, ktoré týždenník TREND po prvý raz udelil v roku 2016 v spolupráci s KPMG ako partnerom projektu.
  Päticu nominovaných zostavuje redakcia, o držiteľovi titulu rozhodujú hlasovaním takisto aj osobnosti hospodárskeho života z TREND Barometra a čitatelia TRENDU a TREND.sk.

Výročná cena pre kategóriu Daňovník roka

 • Daňovník roka je ocenenie, ktoré týždenník TREND v spolupráci s odborným garantom, konzultačnou spoločnosťou BMB Partners sa rozhodol zverejniť rebríček najväčších platiteľov priamych daní a odvodov na Slovensku
 • Základom pre hodnotenie bol rebríček TOP 200 nefinančných podnikov a verejne dostupné finančné výsledky spoločností

Spoločenskému večeru predchádza konferencia TOP manažment, ktorá ponúka priestor vrcholovým manažérom na diskusiu o najlepších manažérskych skúsenostiach.

 

Zhotovil: Mgr. Art. Oliver Leššo
Ceny vyhrali celoeurópsku súťaž v sklenenej plastike v dánskom Bornholme v kategórii Glass artist

Video


Partneri


ORGANIZAČNÝ GARANT

USPORIADATEĽ

AUTOPARTNER

PARTNER KATEGÓRIE BANKA ROKA

PARTNER KATEGÓRIE DAŇOVNÍK ROKA (TAXPARENCY®)

PARTNER KATEGÓRIE FIRMA ROKA

PARTNER KATEGÓRIE INVESTOR & MANAŽÉR ROKA

PARTNER KATEGÓRIE POISŤOVŇA ROKA

PARTNER

GASTROPARTNERI

Sociálne siete


Výstupy z konferencie


Zadali ste nesprávne heslo alebo meno. Prosím skúste to znovu.