HR manažment 2023

Aktuálne výzvy HR

Minulé podujatia zo série HR manažment.

Info o podujatí


Na záver konferenčnej sezóny 2023 sme v spolupráci so spoločnosťou Profesia pripravili pútavú konferenciu o aktuálnych HR výzvach. Spolu s odborníkmi sa budeme venovať týmto témam:

1. Aktuálne výzvy HR
Najdôležitejšie legislatívne zmeny v uplynulom roku, ktoré ovplyvňujú sféru zamestnávania a vzťahov na pracovisku.

2. Hľadajú sa zamestnanci – značka len seriózne!
Problémom roka 2023 sa stal nedostatok zamestnancov. Ako si s týmto problémom vedia poradiť personálne agentúry, ktoré majú zamestnávanie v popise práce? Koľko práce firmu stojí obsadenie pozície skladníka a koľko manažéra? Akú stratégiu si v tejto oblasti zatiaľ pripravuje štát a ako v rámci nej krajine pomôžu cudzinci?

3. Personalisti na ťahu
Náplňou práce pracovníkov na oddelení ľudských zdrojov je vyhľadávanie a výber vhodných zamestnancov. Ale kto vyberá samotných personalistov a ako takýto výber vyzerá? Prichádzajú firmy o schopných zamestnancov práve kvôli predsudkom personalistov?

4. Hranice pracovnej kultúry
Personalisti to v praxi nemajú jednoduché. Na jednej strane musia zabezpečiť, aby sa zamestnanci cítili v práci dobre. Na strane druhej musia zvládať sťažnosti na toxických členov kolektívu. V opačnom prípade totiž klesá produktivita firmy. Ako to všetko zvládnuť?

Tešíme sa na Vás!

*Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Bližšie info:

Anna Olexová
anna.olexova@newsandmedia.sk +421 905 900 612

Partneri


ORGANIZAČNÝ GARANT

USPORIADATEĽ

ODBORNÝ GARANT

GENERÁLNY PARTNER

Sociálne siete


Výstupy z konferencie


Zadali ste nesprávne heslo alebo meno. Prosím skúste to znovu.