Ako vdýchnuť do kancelárií život a novú energiu?

Konferencia organizátora súťaže OFFICE ROKA, realitno-poradenskej spoločnosti CBRE, organizovaná v spolupráci s týždenníkom TREND

Info o podujatí


Moderné kancelárie nie sú len o myšlienke, príjemnom dizajne, funkčnosti a flexibilite, ale najmä o ľuďoch. Ako skĺbiť tieto dva svety? Ako dosiahnuť, aby sa zamestnanci cítili vo svojom pracovnom prostredí dobre a aby v ňom radi a tvorivo pracovali? A ako na konci dňa práve prostredníctvom nich zvýšiť efektivitu a produktivitu firmy? Na tieto otázky nájdete odpovede práve na našej konferencii.

Bližšie info:

Nina Dzedzinová
nina.dzedzinova@newsandmedia.sk (02) 3213 1212

Program


8.30 - 9.00 h

Registrácia účastníkov / Welcome Coffee

9.00 - 9.15 h

Otvorenie podujatia

Tomáš Hegedűš, Managing Director, CBRE

9.15 - 10.15 h

Ako odomknúť ľudský potenciál?

Ako inšpirovať vlastný tím ľudí a ako dosiahnuť svoje stanovené ciele a zachovať si pritom rovnováhu medzi úspechom a zdravím?

Jan pomáha jednotlivcom, organizáciám a krajinám na celom svete, aby odomkli svoj ľudský potenciál.  Ako inšpirovať vlastný tím ľudí a ako dosiahnuť svoje stanovené ciele a zachovať si pritom rovnováhu medzi úspechom a zdravím?

Jan Mühlfeit, globálny stratég, kouč a mentor, bývalý šéf spoločnosti Microsoft pre Európu, člen predstavenstva spoločnosti CBRE na Slovensku s hlasom poradný

10.15 - 11.15 h

Len zdravý zamestnanec môže fungovať ako plnohodnotná jednotka firmy.

Ako inovatívne pristupovať k zdravému životnému štýlu zamestnancov? Ako sa cítiť   dobre počas celého pracovného dňa? Ako efektívne využívať sedenie vo svoj prospech a postupnými malými krokmi si zlepšiť fyzickú kondíciu?

Vlado Zlatoš, expert na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu, neseda

11.15 - 11.30 h

Coffee Break

11.30 - 12.00 h

Workplacemaking

Dnešní zamestnanci sa stretávajú s rôznou kvalitou pracovného prostredia. V čase, keď pokračuje boj firiem o nové talenty, je životaschopné, flexibilné a zdravé pracovné prostredie stále častejšou požiadavkou zamestnancov.
Nás, architektov, firmy žiadajú o to, aby sme pre ne vytvorili kancelárie najrôznejšieho zamerania a profilu, ktoré navyše dokážu pokryť potreby zamestnancov všetkých vekových kategórií. Musíme vytvárať také pracovné prostredie, ktoré má silnú a pozitívnu identitu, so schopnosťou reagovať na meniace sa potreby firiem a ich zamestnancov. To všetko nás vedie k tvorbe pracovísk, v ktorých sa ľudia cítia dobre a ktoré sú navrhnuté bez akýchkoľvek kompromisov týkajúcich sa ich čitateľnosti a identity. Tento proces nazývame Workplacemaking alebo inými slovami tvorba pracovného prostredia. Ako tento proces prebieha? Aj to sa dozviete v prednáške uznávaného architekta.

Florian Frotscher, Woods Bagot´s. People Architecture

12.00 - 12.30 h

LEED Platinum – finančné a nefinančné dopady na užívateľov budovy

Prečo sa oplatí certifikát LEED Platinum, aké sú jeho výhody a prínos? Prečo je dôležitý? O čo prichádzajú tí, ktorí ho nemajú?

Michal Hoško, Leasing Manager, CORWIN

12.30 - 13.00 h

Coffee Break II.

Spíkri


Jan Mühlfeit
globálny stratég, kouč a mentor, bývalý prezident Microsoft Europe

Jan Mühlfeit je globálny stratég, kouč, mentor a autor bestselleru Pozitívny líder. Jeho osobným poslaním je „pomáhať jednotlivcom, organizáciám a krajinám na celom svete, aby odomkli svoj ľudský potenciál“. Jan pôsobil takmer 22 rokov v Microsofte na rôznych manažérskych pozíciách. V rokoch 2007 až 2014 bol prezidentom Microsoft Europe. Na základe svojich globálnych skúseností vytvoril unikátnu metodiku, ako nájsť osobnú výnimočnosť, pre jednotlivcov aj celé tímy. V súčasnosti koučuje vrcholových manažérov, olympijských víťazov a umelcov v rámci celého sveta. V oblasti koučovania a mentoringu spolupracuje s INSEAD, Cambridge, Gallup, Imperial Colege, McLean Hospital, Harvard Medical School Affiliate. Jan Mühlfeit sa stal súčasťou manažmentu spoločnosti CBRE na Slovensku. Pôsobí na pozícii člena predstavenstva s hlasom poradným.

Vlado Zlatoš
expert na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu, neseda

Vlado je expert na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu. Je blogerom, spíkrom, inovátorom a autorom mnohých publikácií, cvičebných programov, športových projektov, receptov výživových doplnkov a bezplatných článkov na vlastnom blogu, ktorý patrí k jedným z najčítanejších na Slovensku. Jeho celoživotná filozofia sa točí okolo hesla: "Staň sa lepšou verziou samého seba". Verí, že lepšie informácie pomáhajú žiť lepší, zdravší a úspešnejší život. Bližšie informácie o jeho práci a poslaní sa dozviete na jeho webovej stránke https://www.vladozlatos.com.

Florian Frotscher
Woods Bagot´s. People Architecture

Od začiatku svojho pôsobenia v Make Architects (2006) dohliada Florian ako partner na kľúčové projekty vo Veľkej Británii a v ďalších krajinách, vrátane niekoľkých prestížnych kancelárskych a viacúžitkových nehnuteľností. Podarilo sa mu navrhnúť a zrealizovať viacero stavieb, ktoré získali rôzne významné ocenenia. Patria medzi ne napríklad komplexná rekonštrukcia banky HSBC v Ženeve, momentálne prebiehajúca výstavba päťhviezdičkovej kancelárskej budovy Agora v centre Budapešti alebo 40 Leadenhall Street v centrálnej biznis časti City of London. Florian tiež navrhol a dohliada nad výstavbou projektu v Bratislave.

Michal Hoško
Leasing Manager, CORWIN

Michal Hoško, leasing manažér developerskej spoločnosti CORWIN. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Komerčným nehnuteľnostiam sa venuje už viac ako 10 rokov. V začiatkoch svojej kariéry pôsobil ako agent. Práve počas tejto kariérnej skúsenosti mal možnosť získať široký prehľad o trhu. Posledné roky pôsobí výhradne v developerských firmách. Ako leasing manažér stojí v prvej línii kontaktu s klientom a oblasť architektúry či návrhu interiérových priestorov je mu preto veľmi blízka. Profesne sa zaujíma aj o budúcnosť pracovného prostredia a udržateľné riešenia.

Partneri


Organizátor

Generálny partner

Hlavný partner

Partneri

Sociálne siete


Výstupy z konferencie


Zadali ste nesprávne heslo alebo meno. Prosím skúste to znovu.